UAB „Kurorto autocentras“ Druskininkų miesto vairuotojams ir miesto svečiams ilgą laiką buvo žinomas kaip UAB „Tobis ir draugai“. Įmonėje jau 15 metų atliekami kokybiški ir kvalifikuoti automobilių remonto darbai.

 

Druskininkai kurortinis miestelis, garsus savo sanatorijomis, o autosanatorijos paslaugos skirtos Jūsų automobiliui. Čia Jūsų automobiliui gali būti atliktos ne tik sveikatingumo, bet ir grožio procedūros: automobilio paruošimas techninei apžiūrai, važiuoklės remontas, ratų ir ratų ašių geometrijos atstatymas, padangų montavimas, balansavimas ir remontas, automobilių kėbulų remontas ir dažymas, poliravimas, šviesų reguliavimas, stabdžių sistemos remontas, eksploatacinių skysčių ir alyvų keitimas, duslintuvų remontas, amortizatorių keitimas, sankabos keitimas, starterių ir generatorių remontas, automobilinių stiklų keitimas. Iš ne Europos Sąjungos šalių importuotiems automobiliams išduodamos registracijai reikalingos pažymos apie ratų ir ratų ašių išdėstymo atitikimą gamintojo parametrams. Sudaromos ilgalaikio bendradarbiavimo sutartys automobilių parko priežiūrai. Visiems atliktiems darbams suteikiama Lietuvos Respublikos standartais numatyta garantija.

 

Mes galime ne tik suremontuoti Jūsų automobilį, bet ir apdrausti: vairuotoją - privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu (TPVCAPD – transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas), automobilį - KASKO draudimu.

 

Taupykite laiką, o savo rūpestį palikite mums!

Maloniai kviečiame apsilankyti adresu Baravykų g. 5a, Druskininkuose.